Yope - prosto z natury

2020-09-11

Yope to polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą naturalnych kosmetyków. Korzyści płynące z produktów ekologicznych są oczywiste. Takie produkty w co najmniej 80% składają się ze składników pochodzenia roślinnego, nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia, bezpiecznych dla środowiska.


Naturalne kosmetyki Yope – filozofia firmy

Marka powstała z myślą o tworzeniu wyjątkowych naturalnych kosmetyków do codziennego użytku. Mydło w płynie produkowane pod tą marką można kupić w każdym specjalistycznym sklepie w Europie. Produkty Yope dostępne online są w 93% naturalne. Nie zawierają silikonu, laurylosiarczanu sodu, parabenów i innych szkodliwych substancji. Zamiast tego zawierają naturalne dla zdrowia ekstrakty roślinne, łagodne detergenty i zapachy. Wszystkie składniki są bezpieczne, nawet dla skóry wrażliwej: ich receptury zostały opracowane pod okiem czołowych dermatologów. W efekcie powstają produkty z krótką listą substancji, które zawierają tylko niezbędne składniki do bezpiecznego stosowania kosmetyków. Niezwykłe naturalne aromaty wyróżniają się wyrafinowaniem i trwałością. Na uwagę zasługuje mydło kosmetyczne, dziecięce i kuchenne, które dzięki silnym właściwościom myjącym i dezynfekującym pozwala na delikatną pielęgnację. Przeznaczone do skóry delikatnej, podrażnionej, zapalnej, uzyskało wysokie oceny kosmetologów i pozytywne opinie użytkowników.


Yope – korzyści z ekologii

Producent uprawia surowce do kosmetyków naturalnych bez użycia azotanów, herbicydów i pestycydów. Produkt nie zawiera dodatków chemicznych, konserwantów, silikonów, substancji zapachowych, olejów mineralnych i zagęszczaczy. Przy dłuższym stosowaniu wysokiej jakości kosmetyki naturalne dzień po dniu poprawiają stan skóry i włosów, czyniąc je zdrowszymi i piękniejszymi. Produkty ekologiczne wyróżnia opakowanie przyjazne środowisku. Naturalne materiały opakowaniowe również nie wpływają na właściwości produktów, są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Kosmetyki naturalne nie szkodzą organizmowi, środowisku, nie są testowane na zwierzętach przed sprzedażą. Naukowcy pracują nad stworzeniem formuł, łącząc ekstrakty z roślin w taki sposób, aby wzmacniały wzajemnie działanie. Skład takich kosmetyków obejmuje elementy roślinne, substancje organiczne, które aktywnie uczestniczą w odbudowie skóry. Odżywiają komórki naskórka, zapewniają skuteczną pielęgnację, niezawodną ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Nie ma przeciwwskazań do stosowania kosmetyków naturalnych, gdyż nie wywołują one skutków ubocznych. Jedyne ostrzeżenie jest skierowane do osób, które mają indywidualną nietolerancję na składniki ziołowe. Przed zastosowaniem kosmetyków powinni zrobić test lub skonsultować się z lekarzem.