Durex prezerwatywy i ich korzyści

2020-10-09

Choć rynek prezerwatyw jest ogromny, to wśród wielu produktów zdecydowanie wyróżniają się te firmowane przez Durex.

Durex Elite

Lista pozytywnych aspektów tych środków antykoncepcyjnych jest ogromna. Durex prezerwatywy z serii Elite, to przede wszystkim niewielką grubość. Trudno będzie ci znaleźć cieńsze prezerwatywy. Dzięki takiej grubości możliwe jest uzyskanie maksymalnej czułości, co z pewnością docenią jednakowo mężczyźni jak i kobiety. Ponadto prezerwatywy mają anatomiczny kształt. Komfort ich użytkowania będzie odczuwalny już w pierwszych sekundach. Cechuje je brak jakichkolwiek zapachów. Nic nie odwróci uwagi od przyjemnej rozrywki. Wszystkie prezerwatywy Durex zostały przetestowane. Chronią przed niechcianymi ciążami i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Cechuje je też najlepszy stosunek ceny do jakości. Prezerwatywy Elite są sprzedawane w opakowaniach po 3 i 12 sztuk. Możesz poznać te prezerwatywy po fioletowym kolorze opakowania i narysowanym piórze. Wewnątrz znajduje się szczegółowa instrukcja.

Durex prezerwatywy - cechy

Podobnie jak wszystkie środki antykoncepcyjne tego typu prezerwatywy Durex Elite są jednorazowe. Ich ponowne użycie jest zabronione. Chodzi o to, że wytrzymałość produktów pogarsza się po ich zastosowaniu, co może prowadzić nie tylko do nieprzyjemnych, ale także do nieodwracalnych konsekwencji. Każda prezerwatywa jest zapakowana w szczelnie zamknięte opakowanie. Lekkimi ruchami można rozpakować środek antykoncepcyjny i zastosować go zgodnie z zaleceniami. Weź pod uwagę datę ważności prezerwatyw. Po tym okresie nie należy ich używać. Prezerwatywy tej marki można podzielić na trzy główne serie: Fun & Adventure, Feeling & Intimacy oraz Performance. W każdej serii znajdują się różne rodzaje prezerwatyw. W zależności od potrzeb możesz wybrać dowolny rodzaj prezerwatywy. Jeśli interesują cię głównie emocje, wybierz serię Zabawa i Przygoda; jeśli chcesz cieszyć się większą bliskością ze swoim partnerem, dobrym wyborem będzie seria Uczucie i intymność; a jeśli chcesz, aby stosunek trwał dłużej, seria Performance jest dla ciebie najbardziej odpowiednia.

Każda prezerwatywa z wyżej wymienionej serii wykonana jest z naturalnego lateksu z gwarancją wysokiej jakości, która zapewnia bezpieczny i przyjemny seks. Oprócz ogólnej funkcji ochrony przed niechcianą ciążą, prezerwatywy chronią również przed zakażeniami wirusem HIV i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dodatkowy lubrykant za każdym razem dodaje gładkości i nawilżenia podczas seksu. Jednak wiele prezerwatyw jest już fabrycznie nawilżona, dzięki czemu nie musimy kupować dodatkowych środków ochronnych.